18:42 10.08.2019

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło między miejscowościami Połęczyno i Grabowska Huta. Kierujący Fordem Mondeo uderzył bokiem w przydrożne drzewo, nasze działania polegały na zrobieniu dostępu za pomocą sprzętu hydraulicznego i dotarciu do poszkodowanego kierowcy i ewakuowaniu go na zewnątrz. Po wydobyciu przystąpiono do resuscytacji krążeniowo-oddechowej, przybyły lekarz na miejsce po dłuższym czasie działań stwierdził zgon poszkodowanego. Przejazd w tym miejscu był zablokowany przez ponad trzy godziny.

Na miejsce zadysponowano

OSP Hopowo 🚒 🚒

OSP Kaplica 🚒

JRG Kartuzy 🚒 🚒

OSP Nowa Karczma 🚒 🚒

OSP Grabowo Kościerskie 🚒

JRG Kościerzyna 🚒

ZRM 🚑

Policja 🚓 🚓 🚓

Prokurator

32. Tragiczny wypadek
32. Tragiczny wypadek
32. Tragiczny wypadek
32. Tragiczny wypadek
32. Tragiczny wypadek
32. Tragiczny wypadek
32. Tragiczny wypadek
32. Tragiczny wypadek
32. Tragiczny wypadek
32. Tragiczny wypadek
32. Tragiczny wypadek
32. Tragiczny wypadek
32. Tragiczny wypadek
32. Tragiczny wypadek
32. Tragiczny wypadek
32. Tragiczny wypadek
32. Tragiczny wypadek
32. Tragiczny wypadek
Previous Next Play Pause

WFOŚiGW

WFOSiGW wersja kolor 1 01 0

 

  KP PSP  Kartuzy 

logo PSP

  Gmina Somonino

  somonino

 

s5 logo