1:27 9.01.2019

Do kolizji samochodu osobowego doszło w nocy w miejscowości Wyczechowo kierujący pojazdem zjechał na prawe pobocze i bokiem uderzył w drzewo. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia poszukiwaniu kierowcy Opla, który rzekomo oddalił się z miejsca zdarzenia. Czynności wyjaśniające kto był kierowcą prowadzi policja. Mężczyźnie, który znajdował się na miejscu pasażera nic się niestało.

Na miejsce zadysponowano

🚒 OSP Hopowo GBAM

🚒 OSP Hopowo SLRt

🚒 JRG Kartuzy GLBARt

🚑 ZRM

🚓 Policja

3. Kolizja Wyczechowo
3. Kolizja Wyczechowo
3. Kolizja Wyczechowo
3. Kolizja Wyczechowo
3. Kolizja Wyczechowo
3. Kolizja Wyczechowo
3. Kolizja Wyczechowo
3. Kolizja Wyczechowo
3. Kolizja Wyczechowo
3. Kolizja Wyczechowo
3. Kolizja Wyczechowo
3. Kolizja Wyczechowo
3. Kolizja Wyczechowo
3. Kolizja Wyczechowo
Previous Next Play Pause

  KP PSP  Kartuzy 

logo PSP

  Gmina Somonino

  somonino

 

s5 logo