5:55 28.09.2018

Na krajowej dwudziestce, za Egiertowem w kierunku Kościerzyny zderzyły się dwa samochody Audi A3 i Peugeot. Kierująca Peugeotem jadąc od strony Egiertowa zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się z A3 które następnie dachowało w rowie. Po naszym przyjeździe na miejsce kierujący audi był na zewnątrz pojazdu, zaś kierująca peugeotem znajdowała się w samochodzie i za pomocą sprzętu hydraulicznego została ewakuowana na zewnątrz. Obaj kierujący z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitali, do poszkodowanej kobiety został zadysponowany śmigłowiec lotniczego pogotowia. Nasze działania polegały na udzieleniu pomocy poszkodowanym przekazaniu ich zespołom ratownictwa medycznego, posprzątaniu jezdni i kierowaniu ruchem drogowym. 

Na miejsce zadysponowano

OSP Hopowo SLRt i GBAM

JRG Kartuzy GLBARt

ZRM x 2

Lotnicze Pogotowie ratownik 3

Policja

Pomoc drogowa

40. Wypadek Egiertowo
40. Wypadek Egiertowo
40. Wypadek Egiertowo
40. Wypadek Egiertowo
40. Wypadek Egiertowo
40. Wypadek Egiertowo
40. Wypadek Egiertowo
40. Wypadek Egiertowo
40. Wypadek Egiertowo
40. Wypadek Egiertowo
40. Wypadek Egiertowo
40. Wypadek Egiertowo
40. Wypadek Egiertowo
40. Wypadek Egiertowo
40. Wypadek Egiertowo
40. Wypadek Egiertowo
40. Wypadek Egiertowo
40. Wypadek Egiertowo
40. Wypadek Egiertowo
40. Wypadek Egiertowo
Previous Next Play Pause

  KP PSP  Kartuzy 

logo PSP

  Gmina Somonino

  somonino

 

s5 logo