11:38 12.08.2018

Na drodze krajowej nr. 20 doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów Renault Scenic i Iveco. Kierujący renault scenic przy skręcie w lewo został uderzony w bok pojazdu i zjechał do przydrożnego rowu. Kierujący renault został przetransportowany przez ZRM do szpitala, kierującemu Iveco na szczęście nic się nie stało. Nasze działania polegały na udzieleniu pomocy poszkodowanemu, kierowaniu ruchem drogowym i posprzątaniu jezdni z resztek po wypadkowych.

Na miejsce zadysponowano

OSP Hopowo SLRt i GBAM

OSP Egiertowo GBAM

JRG Kartuzy

I przejazdem zastęp z PSP Chojnice

ZRM

Policja

30. Wypadek w Starkowej Hucie
30. Wypadek w Starkowej Hucie
30. Wypadek w Starkowej Hucie
30. Wypadek w Starkowej Hucie
30. Wypadek w Starkowej Hucie
30. Wypadek w Starkowej Hucie
30. Wypadek w Starkowej Hucie
30. Wypadek w Starkowej Hucie
30. Wypadek w Starkowej Hucie
30. Wypadek w Starkowej Hucie
30. Wypadek w Starkowej Hucie
30. Wypadek w Starkowej Hucie
30. Wypadek w Starkowej Hucie
30. Wypadek w Starkowej Hucie
Previous Next Play Pause

  KP PSP  Kartuzy 

logo PSP

  Gmina Somonino

  somonino

 

s5 logo