21:19 9.08.2018

Po godzinie dwudziestej pierwszej zostaliśmy zadysponowani do kolizji drogowej z udziałem audi A6 i samochodu ciężarowego. Po dotarciu na miejsce stwierdzono że obserwacji wymagała jedna osoba, która została przebadana na miejscu zdarzenia przez ZRM. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca kolizji, kierowaniu ruchem drogowym i posprzątaniu jezdni z resztek po kolizyjnych.

Na miejsce zadysponowano

OSP Hopowo GBAM i SLRt

JRG Kartuzy GLBARt

ZRM

Policja

29. Kolizja w Borczu
29. Kolizja w Borczu
29. Kolizja w Borczu
29. Kolizja w Borczu
29. Kolizja w Borczu
29. Kolizja w Borczu
29. Kolizja w Borczu
29. Kolizja w Borczu
29. Kolizja w Borczu
29. Kolizja w Borczu
29. Kolizja w Borczu
29. Kolizja w Borczu
29. Kolizja w Borczu
29. Kolizja w Borczu
29. Kolizja w Borczu
29. Kolizja w Borczu
Previous Next Play Pause

  KP PSP  Kartuzy 

logo PSP

  Gmina Somonino

  somonino

 

s5 logo