18:41 19.05.2018

Przed godziną dziewiętnastą zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w miejscowości Starkowa Huta. Po dojechaniu na miejsce pomogliśmy ratownikom medycznym udzielić pomocy poszkodowanej która podróżowała motocyklem. Przyczyny wypadku bada policja, ale z widocznych śladów wynika, że motocykl się przewrócił i uderzył w tył poprzedzającego pojazdu. Nasze działania polegały na kierowaniu ruchem drogowym i posprzątaniu jezdni z plastików i płynu eksploatacyjnego.

Na miejsce zadysponowano

OSP Hopowo SLRt i GBAM

JRG Kartuzy GLBARt

Policja 

ZRM

17. Wypadek w Starkowej Hucie
17. Wypadek w Starkowej Hucie
17. Wypadek w Starkowej Hucie
17. Wypadek w Starkowej Hucie
17. Wypadek w Starkowej Hucie
17. Wypadek w Starkowej Hucie
17. Wypadek w Starkowej Hucie
17. Wypadek w Starkowej Hucie
17. Wypadek w Starkowej Hucie
17. Wypadek w Starkowej Hucie
17. Wypadek w Starkowej Hucie
17. Wypadek w Starkowej Hucie
17. Wypadek w Starkowej Hucie
17. Wypadek w Starkowej Hucie
17. Wypadek w Starkowej Hucie
17. Wypadek w Starkowej Hucie
Previous Next Play Pause

  KP PSP  Kartuzy 

logo PSP

  Gmina Somonino

  somonino

 

s5 logo