7:16 15.05.2018

Zastęp SLRt został zadysponowany do wypadku w Hopowie na skrzyżowaniu, gdzie w pobliżu znajduje się przejście dla pieszych. Po dojechaniu przez nas zastęp na miejsce poszkodowana kobieta została już zabrana przez ZRM do szpitala. Renault scenic zatrzymało się przed przejściem dla pieszych, żeby przepuścić czekającą kobietę, gdy ta zaczęła wchodzić na pasy w tył renaulta uderzył Fiat ducato który przepchnął scenica na przejście i tym samym potrącając kobietę. Nasze działania polegały na kierowaniu ruchem drogowym i sprzątnięciu resztek z potłuczonych pojazdów.

Na miejsce zadysponowano

OSP Hopowo SLRt

ZRM

Policja

16. Wypadek na przejściu
16. Wypadek na przejściu
16. Wypadek na przejściu
16. Wypadek na przejściu
16. Wypadek na przejściu
16. Wypadek na przejściu
16. Wypadek na przejściu
16. Wypadek na przejściu
16. Wypadek na przejściu
16. Wypadek na przejściu
16. Wypadek na przejściu
16. Wypadek na przejściu
16. Wypadek na przejściu
16. Wypadek na przejściu
Previous Next Play Pause

  KP PSP  Kartuzy 

logo PSP

  Gmina Somonino

  somonino

 

s5 logo