15:12 28.02.2018

Do pożaru budynku gospodarczego doszło w miejscowości Kamela, po dojechaniu na miejsce zastaliśmy wydobywające się języki ognia z poddasza. Ratownicy w aparatach ochrony dróg oddechowych weszli do środka pomieszczenia i ewakuowali na zewnątrz zwierzęta, w tym samym momencie na zewnątrz rozpoczęto gaszenie ognia i rozbiórkę poddasza. Po około dwóch godzinach działania zakończono.

Na miejsce zadysponowano

OSP Kamela GLM

OSP Hopowo GBAM i SLRt

OSP Egiertowo GBAM

OSP Kaplica GBAM

OSP Szymbark 2 x GCBA

JRG Kartuzy GBA,  GCBA i SLOp

Policja

7. Pożar budynku gospodarczego
7. Pożar budynku gospodarczego
7. Pożar budynku gospodarczego
7. Pożar budynku gospodarczego
7. Pożar budynku gospodarczego
7. Pożar budynku gospodarczego
7. Pożar budynku gospodarczego
7. Pożar budynku gospodarczego
Previous Next Play Pause

  KP PSP  Kartuzy 

logo PSP

  Gmina Somonino

  somonino

 

s5 logo