W dniu 17.02.2018 odbyło się walne zebranie członków OSP Hopowo, na którym omówiono sprawy dotyczące działalności. W śród gości będących na zebraniu byli: mł. bryg. inż. Wojciech Markowski PSP Kartuzy, Prezes Zarządu Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Somoninie Jarosław Wydrowski, Komendant Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Somoninie Roman Stenka, Dyrektor Oddziału Wykonawczego ZOSP RP Edmund Kwidziński, Sekretarz gminy Somonino Zbigniew Richert. W sprawozdaniu zarządu usłyszeliśmy, że jednostka nasza w 2017 r została zadysponowana do 63 zdarzeń w tym 1 alarm fałszywy dwa pożary i pozostałe to miejscowe zagrożenia. W sierpniu braliśmy udział przez pięć dni przy usuwaniu skutków nawałnicy między innymi w Sulęczynie i na terenie powiatu Kościerzyna. Za udzieloną pomoc otrzymaliśmy podziękowanie od Prezesa O/W ZOSP RP w Gdańsku dr. inż. Zygmunt Tomczonek. Pozostałej części zebrania zabrali głos przybyli goście, którzy w swoich słowach przybliżyli nam działania innych jednostek na terenie gminy i powiatu. Nie zabrakło także słów pochwalnych za naszą działalność i służbę.

Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
Previous Next Play Pause

WFOŚiGW

WFOSiGW wersja kolor 1 01 0

 

  KP PSP  Kartuzy 

logo PSP

  Gmina Somonino

  somonino

 

s5 logo