W piątkowy wieczór otrzymaliśmy podarunek od Pani Poseł Doroty Arciszewskiej - Mielewczyk pilarkę do drewna Sthil. Pilarka o mocy 3,5 Kw / 4,8 KM bardzo się przyda przy usuwaniu skutków wichur które to nawiedzają nasze tereny coraz to częściej. Sprzęt został zakupiony w OWZ OSP RP w Pruszczu Gdańskim. W przekazaniu uczestniczył Dyrektor Zarządu Wykonawczego Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP w Gdańsku Edmund Kwidziński oraz przedstawiciele naszej jednostki. Bardzo dziękujemy za dobroć i życzliwość Pani Poseł Dorocie Arciszewskiej - Mielewczyk.

Przekazanie sprzętu
Przekazanie sprzętu
Przekazanie sprzętu
Przekazanie sprzętu
Przekazanie sprzętu
Przekazanie sprzętu
Przekazanie sprzętu
Przekazanie sprzętu
Previous Next Play Pause

WFOŚiGW

WFOSiGW wersja kolor 1 01 0

 

  KP PSP  Kartuzy 

logo PSP

  Gmina Somonino

  somonino

 

s5 logo