W sobotę 11.04.2015 uczestniczące pojazdy w "Rajdzie Autosana" zaczęły wyjeżdżać tuż przed godziną 11 z parkingu pod hotelem "Spichrz' w Borczu. Uczestnicy nie poruszali się jednak w kolumnie, lecz przepuszczano jeden pojazd, co pięć minut. Każda załoga na trasie musiała wykazać się spostrzegawczością przy naszej jednostce musieli znaleźć dwa zadania między innymi, jaki numer operacyjny ma samochód Mercedes i co Bóg stworzył dnia ósmego, wszystkie odpowiedzi znajdowały się na naszym pojeździe.

Rajd Autosana
Rajd Autosana
Rajd Autosana
Rajd Autosana
Rajd Autosana
Rajd Autosana
Rajd Autosana
Rajd Autosana
Rajd Autosana
Rajd Autosana
Rajd Autosana
Rajd Autosana
Rajd Autosana
Rajd Autosana
Rajd Autosana
Rajd Autosana
Rajd Autosana
Rajd Autosana
Rajd Autosana
Rajd Autosana
Rajd Autosana
Rajd Autosana
Rajd Autosana
Rajd Autosana
Rajd Autosana
Rajd Autosana
Rajd Autosana
Rajd Autosana
Rajd Autosana
Rajd Autosana
Previous Next Play Pause

 

WFOŚiGW

WFOSiGW wersja kolor 1 01 0

 

  KP PSP  Kartuzy 

logo PSP

  Gmina Somonino

  somonino

 

s5 logo